Meditsiiniuudised  • 1 veebruar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EV100 juubeliaasta oli Keskhaigla sünnitusmajas beebirohke

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastal sündis Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajas 4379 last, nende hulgas 105 paari kaksikuid ja ühed kolmikud.

2018. aastal sündis ITKs 4379 last  Foto: PantherMedia

Võrdluseks: aasta varem sündis Ida-Tallinna Keskhaiglas 4175 last, 2016. aastal 4382 last, 2015. aastal 3977 last ja 2014. aastal 3869 last.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee