Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuidas motiveerida noort perearsti?

Miks napib maal perearste ning kuidas motiveerida noort perearsti maale tööle minema, arutleb Terviseameti tervishoiuteenuste osakonna juhataja Pille Saar.

Terviseameti tervishoiuteenuste osakonna juhataja Pille Saar.  Foto: Erakogu

Perearstiabi üheks oluliseks tunnuseks on järjepidevus. Eestis 20 aastat tagasi kasutusele võetud süsteemi loomise alustalaks on nimistuga perearst, kes tegeleb oma patsientidega aastakümneid. Süsteemi fookus seati soolopraksisele, sest sel moel töötav perearst peaks sellist personaalset järjepidevust kõige paremini kandma.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee