6. veebruar 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Marko Urbala pälvis tiitli Kvaliteedi Nägu 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla vanemproviisor Marko Urbala  Foto: Terje Lepp

Eesti Kvaliteedi juhtimiskonverentsil tunnustati Põhja-Eesti Regionaalhaigla vanemproviisor Marko Urbalat PERHi haiglaapteegis toimiva integreeritud kvaliteedisüsteemi loomise ja töötajate kaasamise eest.

Regionaalhaigla haiglaapteek sai Eestis esimese valdkondliku ISO 9001 sertifikaadi, mille väljastas Bureau Veritas Eesti OÜ.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee