Meditsiiniuudised  • 18 veebruar 2019 12:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Haigla arengukava sai allkirjad

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut ning Tallinna abilinnapea Tõnis Mölder allkirjastasid täna, 18. veebruaril, Eesti Vabariigi ja Tallinna linna koostööleppe Tallinna Haigla asutamise ettevalmistamiseks.

Tõnis Mölder ja Riina Sikkut Tallinna Haigla arengukava allkirjastamisel.  Foto: Marko Mägi

Arengukava näeb ette, et Lasnamäe meditsiinilinnakusse, Lauluväljaku lähistele, rajatakse praeguste Lääne-Tallinna ja Ida-Tallinna keskhaiglate asemel uus kaasaegne Tallinna Haigla.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee