Uudised
Ainult tellijale

Ka UKst pärit meditsiiniseadmed tuleb ümber registreerida

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tulenevalt Ühendkuningriigi lahkumisest Euroopa Liidust 30. märtsil tuleb meditsiiniseadmete ja abivahendite edasimüüjatel tooted vastavas andmekogus (MSA) ümber registreerida.

Terviseameti meditsiiniseadmete osakonna juhataja Tagne Ratassepa sõnul on Brexiti lähenemise tõttu küsitakse terviseametilt, kuidas peaks käituma juhul, kui meditsiiniseadmetel muutub teavitatud asutus või Euroopa volitatud esindaja. „Kui muutub meditsiiniseadme teavitatud asutus, siis praegu palume panna msa.sm.ee olevale seadmele juurde märge, et tootmine on lõpetatud ning teha uus levitamise teavitus,“ ütles Tagne Ratassepp, kelle sõnul  arendatakse praegu ka uut andmekogu, kus oleks võimalik muuta teavitatud asutuse numbrit. „Uuenduse valmimisel enam uut levitamise teavitust tegema ei pea.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee