Uudised
Ainult tellijale

Brexit võib valusalt lõigata ka ravimitööstust

Foto: Daily Express

Euroopa Liit on on pidamas läbirääkimisi ELi ja Ühendkuningriigi vaheliste suhete üle seoses viimase lahkumisega liidust, puudutatud on ka ravimisektor.

Rahvusvahelise ravimifirma LEO Pharma Euroopa regiooni tegevjuhi asetäitja ja Euroopa Ravimitootjate Assotsiatsiooni liige Guillaume Clement pöördus Eesti Sotsiaalministeeriumi poole seoses Ühendkuningriigi lahkumisega Euroopa Liidust (Brexit) ja selle toimingu mõjudega ravimitööstusele ja patsientidele Eestis.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee