Uudised
Ainult tellijale

Riik toetas vähiravifondi 115 000 euroga

Foto: Terje Lepp

Veebruaris laekus vähiravifondi “Kingitud elu” üle 233 000 euro, millest poole moodustab riigieelarveline toetus. Fondi nõukogu kiitis heaks 17 inimese ravi toetamise ning lisaks jätkusid veel paljude teiste inimeste ravid. Kokku panustati vähipatsientide tervisesse ligi 135 000 eurot.

Veebruaris kanti vähiravifondile üle ühekordne riigieelarveline toetus summas 115 000 eurot, mille Riigikogu eelmisel aastal nn poliitiliste katuserahade jagamisel kinnitas. Riigipoolne rahaline tugi moodustas mullu umbes 4 protsenti vähiravifondi tuludest. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee