Uudised
Ainult tellijale

LTKH otsib Kopli polikliinikule uut nime

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Lääne-Tallinna Keskhaigla ehitab lähiaastatel uue tervisekeskuse sinna, kus praegu asub päevinäinud ja väsinud välimusega Kopli polikliinik (aadress Sõle 63).

Seni on räägitud uuest keskusest kui Kopli tervisekeskusest, kuid hiljaaegu lisandus selle kõrvale ka nimevariant Pelguranna tervisekeskus, annab LTKH oma kodulehel teada. Samas küsib haigla, miks ei võiks uus hoone kanda hoopiski linnaosa nime (Põhja-Tallinn), nagu on teistel Lääne-Tallinna Keskhaigla tervisekeskustel Mustamäel, Haaberstis ja Nõmmel?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee