Uudised
Ainult tellijale

Perearstid saavad hea tahte leppe

Perearstide selts juht Le Vallikivi  Foto: ÄP: Eiko Kink

Täna, 19. märtsil allkirjastatakse Eesti Perearstide Seltsi, terviseameti, haigekassa ja sotsiaalministeeriumi hea tahte koostöölepe.

Selles lepitakse kokku ühised eesmärgid ja tegevused, mida lähiaastatel perearstiabi kättesaadavuse ja peremeditsiini eriala arendamiseks koostöös ellu viima hakatakse. Üks ettepanek, mis on senises diskussioonis kõlama jäänud, on perearsti nimistu normsuuruse vähendamine 2000 inimeselt 1600 peale. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee