• 20.03.19, 15:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Geenidoonorid saavad kutse konsultatsioonile juba sel nädalal

1000 geenidoonorit kutsutakse personaalmeditsiini südame-veresoonkonna haiguste täppisennetuse uuringus konsultatsioonile. Kutsed saadab välja Eesti Geenivaramu ning esimesed väljavalitud hakkavad kutseid saama juba sel nädalal.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht ja Tallinna tehnikaülikooli professor Margus Viigimaa.
  • Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht ja Tallinna tehnikaülikooli professor Margus Viigimaa.
  • Foto: Raul Mee
1000 geenidoonorit kutsutakse personaalmeditsiini südame-veresoonkonna haiguste täppisennetuse uuringus konsultatsioonile. Kutsed saadab välja Eesti Geenivaramu ning esimesed väljavalitud hakkavad kutseid saama juba sel nädalal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele