Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Geenidoonorid saavad kutse konsultatsioonile juba sel nädalal

1000 geenidoonorit kutsutakse personaalmeditsiini südame-veresoonkonna haiguste täppisennetuse uuringus konsultatsioonile. Kutsed saadab välja Eesti Geenivaramu ning esimesed väljavalitud hakkavad kutseid saama juba sel nädalal.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht ja Tallinna tehnikaülikooli professor Margus Viigimaa.  Foto: Raul Mee

1000 geenidoonorit kutsutakse personaalmeditsiini südame-veresoonkonna haiguste täppisennetuse uuringus konsultatsioonile. Kutsed saadab välja Eesti Geenivaramu ning esimesed väljavalitud hakkavad kutseid saama juba sel nädalal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee