Meditsiiniuudised  • 22 märts 2019 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna teles: saade harvikhaigustega inimestest

Täna õhtul kell 20.00 avab Roald Johannson Kanal 2 saates „Roaldi nädal: nõudlik keha“ harvikhaiguste temaatikat.

Roald Johannson   Foto: Wikipedia

Hinnanguliselt põeb Eestis umbes 100 000 inimest mõnd haruldast haigust, mille diagnoosimine on aeganõudev, ravi sageli võimatu ning elu sellega ääretult keeruline. Saade on inimestest, kes püüavad ränkade haiguste kiuste elada täisväärtuslikku elu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee