Aet Trisberg • 25 märts 2019 13:22
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa hüvitas mullu ligi 5 miljonit eurot töövõimetuse eest

2018. aastal registreeriti 5134 tööõnnetust, millest 4020 olid kerged, 1105 rasked ning elu kaotas tööl üheksa inimest. Haigekassa hüvitas tööõnnetuste tõttu võetud töövõimetuslehti 4,9 miljoni euro eest.

Tööõnnetusi juhtub aasta-aastalt aina rohkem.  Foto: PantherMedia

Eelmisel aastal juhtus enim tööõnnetusi Tallinnas (1178) ja Harjumaal (2251), kus asub ka enim ettevõtteid, selgub Tööinspektsiooni statistikast. Suhtarvult aga oli tööõnnetusterohkeim Järvamaa (210) ning Lääne-Virumaa (389). Tööõnnetustest juhtus välisriikides 177 õnnetust ning surma sai üks inimene. Rasked tööõnnetused moodustavad umbes viiendiku tööõnnetustest.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee