Aet Trisberg • 27 märts 2019 13:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eestlased ostavad veebist enim ilu- ja tervisetooteid

Üle-euroopalisest uuringust selgub, et kui mujal maailmas ostetakse netikauplustest peamiselt riideid, siis Eesti inimesed tellivad internetist peamiselt ilu- ja tervisetooteid.

Ilu- ja tervisetoodete hulgas ostetakse internetist ka apteegikaupa.  Foto: PantherMedia

Kolmandat aastat teostatud DPD üle-euroopalise uuringu järgi on Eestis kogu füüsiliste kaupade turust netiostude osakaal 8,2 protsenti. Eelneva aastaga võrreldes on koguste osas tehnika ja elektroonika käest esikoha endale haaranud ilu-ja tervisetooted, mida tellitakse netioste tehes 40 protsendil kordadest (2017. a – 36%). Ilu- ja tervisetoodete kategoorias sisalduvad ka apteegikaubad, kuid omakorda nende osakaalu uuringu põhjal pole võimalik välja tuua.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee