Siret Trull • 1 aprill 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Selts: õdedele peab jääma täitesüstide tegemise õigus

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Esteetilise Mittekirurgilise Meditsiini Selts on seisukohal, et õehariduse omandanud isikutele peaks jääma täitesüstide tegemise õigus, sest õed on selleks piisavalt kvalifitseeritud.

Veebruaris pöördusid Tartu Ülikool, Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Selts, Eesti Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Selts, Eesti Arstide Liit ning Eesti Hambaarstide Liit sotsiaalministeeriumi poole kirjaga, kus avaldasid seisukoha, et mittekirurgiliste esteetiliste protseduuride (eelkõige botuliinteraapia ja täitesüstid) tegemise õigus peaks jääma vaid arstidele.  

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee