Uudised
Ainult tellijale

Eesti mehe tervelt elatud aastate arv on alla 55

Eesti Haigekassa juht Rain Laane  Foto: Meeli Küttim

Eesti Haigekassa juhi Rain Laane sõnul on Eesti mehe tervisest rääkides kõige olulisem teema tervelt elatud aastate arvu pikendamine.

„Vaatame, kus on Eesti mees täna? Ta keskmine eluiga on 73,7 eluaastat, millest tervelt elab ta alla 55 eluaasta. Statistika põhjal saab järeldada, et Eesti mees elab 19 eluaastat vähemalt ühe tervisemurega,“ rääkis Rain Laane täna mehe tervise teemalisel konverentsil „Südamega mees“.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee