Violetta Riidas • 5 september 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aastaid lisandub, kuid tervis saab ära elatud

Eesrti inimesed elavad küll varasemast kauem, kuid haigena.  Foto: ÄP/Arno Mikkor

Eesti inimene elab küll kauem, kuid hävitab oma tervist riskikäitumisega.

Sotsiaalministeeriumis arutati augusti keskel huvigruppide ja partneritega rahvastiku tervise arengukava aastateks 2020–2030 eesmärgiga pikendada tervelt elatud elu. Viimase kümne aastaga on keskmine eluiga Eestis kasvanud, kuid vaid 73% meie elust on tervena elatud.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee