Uudised
Ainult tellijale

Elu võtavad endalt nooremad mehed ja vanemad naised

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tartu Ülikooli pere­meditsiini ja rahva­tervishoiu instituudi mahukas uuring, kus analüüsiti Eestis sooritatud suitsiide, näitas, et endalt elu võtnud mehed on valdavalt nooremas, naised aga vanemas eas.

Tartu Ülikooli pere­meditsiini ja rahva­tervishoiu instituut tegi eelmisel kevadel sotsiaal­ministeeriumi tellimusel uuringu «Aastatel 2006–2016 enesetapu sooritanute epidemioloogiline ülevaade». Selle eesmärk oli selgitada välja enesetappude asjaolud ja põhjused ning koostada soovi­tused nende ärahoidmiseks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee