Uudised
Ainult tellijale

Sirje Vaask valiti aasta tervisedendajaks

Sirje Vaask, Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi õppejuht  Foto: Terje Lepp

Eesti Tervisedenduse Ühing valis 2019. aasta tervisedendajaks Sirje Vaaski ja tervisesõbraks Tamo Vahemetsa.

Tamo Vahemets on raudteeohutusega tegeleva Operation Lifesaver Estonia ja väikelaste vigastuste ennetamisele keskenduva MTÜ Aga Mina asutaja ning eestvedajana panustanud väga palju nende valdkondade arengusse Eestis. Tamo algatas EV100 raames Aga Mina väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tulenes soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond. Kingitusest on tänaseks välja kasvanud liikumine. Ta on suutnud koos meeskonnaga kaasa kutsuda väga mitmeid suuremaid ja väiksemaid organisatsioone.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee