Uudised
Ainult tellijale

Meditsiinitudengid hakkavad saama ettevõtlusõpet

Loenguid hakkab pidama ka AS-i Chemi-Pharm juhataja ja TÜ nõukogu esimees Ruth Oltjer  Foto: Eiko Kink / Äripäev

TÜ meditsiiniteaduste valdkonna uus valikaine „Ettevõtluse võimalusest meditsiiniteadustes“ viib üliõpilased kokku meditsiiniteaduste valdkonnast võrsunud tippekspertidega, kes on oma tegemistes edukalt ühendanud meditsiiniteadused, ettevõtluse ning erasektoris omandatud kogemuse.

Meditsiiniteaduste valdkonna arendusprodekaani Jarek Mäestu sõnul on kiirelt muutuvas töökeskkonnas ettevõtlikkuse ja ettevõtluse arendamine üks ülikooli prioriteetidest. „Meditsiiniteaduste valdkonna üliõpilastele ettevõtlusõppe valikaine loomine on loomulik samm selleks, et tugevdada üliõpilaste ambitsiooni ja konkurentsivõimet tööturul,“ ütles Mäestu, lisades, et praktilise suunitlusega kursus annab osalejatele kindlasti ideid ja motivatsiooni kaaluda ühe võimalusena tööd erasektoris.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee