Meditsiiniuudised  • 22 aprill 2019 08:36
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstiüliõpilased tõstavad fookusesse elundidoonorluse

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts korraldab 22.-29. aprillil 2019 kampaania „Elupäästev kingitus", mille eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust organidoonorlusest, lükata ümber teemaga seotud müüte ja eelarvamusi ning alustada ühiskonnas diskussiooni.

Arstiüliõpilaste korraldatava kampaania eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust organidoonorlusest.  Foto: PantherMedia

Inimesi kutsutakse üles avameelselt teemast rääkima ja oma soovidest ka lähedasi teavitama. Peakorraldaja Merili Pärna sõnul sündis kampaania soovist kaotada elundidoonorlusega seotud valearvamusi. „Eestis on surm tihti tabuteema, mida välditakse ja millest rääkida ei taheta. Elundidoonorluse korral on aga kõige olulisem, et inimesed arutaksid seda omavahel - eelarvamusteta ja julgelt. Loodame, et meie kampaania julgustab inimesi oma lähedastega elundidoonorlusest rääkima,” kommenteeris ta kampaaniat.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee