Meditsiiniuudised  • 23 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna lehes: perearstikeskustest saavad tervisekeskused

Tänane Meditsiiniuudiste leht võtab vaatluse alla muutused esmatasandil. Perearstipraksiste koondumine tervisekeskusteks on tõusev trend, millest perearstide sõnul tõuseb kasu nii patsientidele kui ka tervisekeskuse personalile. Eestis on aprilli alguse seisuga 16 haigekassa lepinguga tervisekeskust, kuhu on koondunud 96 perearsti nimistut, mis moodustab 12% kõigist nimistutest.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine, perearst Le Vallikivi, näitab tervisekeskuse füsioteraapia ruumi.  Foto: Raul Mee

Ametist lahkuv tervise- ja tööminister Riina Sikkut võtab kokku, mida jõudis aastase ametisoleku aja jooksul teha.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee