Meditsiiniuudised  • 24 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervisenõustamine on pikk ja järjepidev protsess

Hea arstliku tava juurde kuulub lisaks haiguste diagnoosimisele ja ravile ka soovituste andmine eluviisi, liikumise ja toitumise kohta, kirjutab Tõstamaa perearst Madis Veskimägi.

Madis Veskimägi sõnul võimaldab patsientidele tervisenõu andmine muuta perearsti tööd huvitavamaks, edulugude kogunemine aitab säilitada motivatsiooni ja vältida töötajate läbipõlemist.  Foto: Erik Prozes

Enamus „hea elu“ haigustest oleksid välditavad, kui patsient kooli terviseõpetuse tundidest või mõistliku terviseteabe alusel oleks teinud õiged valikud. Neid inimesi ikka on ja üha rohkem kui näiteks 10-20 aastat tagasi, kuid arenguruumi on kõvasti.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee