Meditsiiniuudised  • 23 aprill 2019 07:08
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuring: Eesti laste suutervis jääb Euroopa keskmisele alla

Üle-eestilisest kolme-, kuue- ja kaheteistkümneaastaste laste suutervise uuringust selgus, et Eesti laste suutervis jääb Euroopa keskmisele alla.

Kuueaastastest lastest käib üks kord aastas hambaarstil 48% lastest, kaheteistaastastest lastest aga vaid 36%. Samas on hambaravi kuni 19aastastele lastele Eestis tasuta.  Foto: PantherMedia

Enam kui 1300 last hõlmanud uuring näitas, et kaariese levik on väikseim kolmeaastastel, kuid probleemseim kuueaastastel. Hambaarstid rõhutavad, et suutervis saab alguse kodust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee