Aet Trisberg • 25 aprill 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearstikeskustest saavad tervisekeskused

Perearstipraksiste koondumine tervisekeskustesse on tõusev trend. Eestis on aprilli seisuga 16 haigekassa lepinguga tervisekeskust, kuhu on koondunud 96 perearsti nimistut.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaine, perearst Le Vallikivi, näitab tervisekeskuse füsioteraapia ruumi.   Foto: Raul Mee

Tervisekeskuste moodustamise võimalus loodi 2017. aasta alguses. Praeguseks on tervisekeskuse kaudu tööd tegemas 12% perearsti nimistutest, kokku on perearste Eestis 786.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee