Aet Trisberg • 24 aprill 2019 12:34
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Selgusid riigikogu komisjonide liikmed

Riigikogu juhatus kinnitas alatiste komisjonide koosseisud ja Riigikogu esimees kutsus kokku nende esimese istungi esmaspäeval, 29. aprillil kell 11. Esimesel istungil valivad komisjonid endale esimehe ja aseesimehe.

Riina Sikkut kavatseb rahanduskomisjoni liikmena seista pehmemate teemade eest.  Foto: Raul Mee

Sotsiaalkomisjoni kuuluvad Hele Everaus, Mart Helme, Jüri Jaanson, Liina Kersna, Helmen Kütt, Tõnis Mölder, Priit Sibul, Marika Tuus-Laul ja Viktor Vassiljev.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee