Aet Trisberg • 29 aprill 2019 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna abilinnapeaks sotsiaal- ja tervishoiualal sai Betina Beškina

Pärast Tallinna abilinnapea Tõnis Mölderi suundumist riigikokku sai aprilli keskel uueks sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapeaks Betina Beškina (32).

Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abilinnapeaks saanud Betina Beškina on varem linnavalitsuse erinevatel kohtadel töötanud seitse aastat.  Foto: Tallinna Linnavalitsus

Betina Beškina on töötanud toimetajana Eesti Rahvusringhäälingus, viimased seitse aastat töötas ta Tallinna linnavalitsuses erinevatel kohtadel, sh Mihhail Kõlvarti nõunikuna, kuid Keskerakonda ta ei kuulu. Viimati töötas Beškina Tallinna linnavalitsuse meediajuhina, kus ta oma sõnul puutus tihedalt kokku ka sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna küsimustega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee