Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mälu parandamiseks tuleb aju aktiveerida

Teie mäluga on kõik korras, probleem on keskendumises, veenis Pärnu Finantskonverentsil osalejaid koolitaja ja mälutreener Tauri Tallermaa. Keskendumast segab meid aju omadus lülituda igal võimalusel säästureźiimile, sest see on hädavajalik ellujäämiseks.

Mälutreener Tauri Tallermaa  Foto: Veiko Tõkman

Tallermaa hakkas mälu treenimisega tegelema pärast kohtumist kaheksakordse mälu maailmameistri Dominic O´Brieniga. Ta sai kinnitust, et mälu seondub eelkõige alati tähelepanu ja keskendumisega, vahendab personaliuudised.ee. „Inimese mälu on tegelikult tohutult võimekas,“ veenis Tallermaa. Tema sõnul ei tähenda mälu treenimine suurtes kogustes info meelde jätmist, vaid eelkõige mälu efektiivset kasutamist ja seoste loomise oskust. „Kõige lihtsam soovitus – hakake oma aju kasutama. Ärge arvake, et ta töötab iseenesest.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee