Siret Trull • 8 mai 2019 07:54
Jaga lugu:

GALERII: Reumafoorum 2019

7. mail toimunud Reumafoorumil otsiti vastust küsimusele, kuidas artroosiga hakkama saada.

Eesti Reumaliidu esindaja Ingrid Põldemaa.  Foto: Raul Mee

Aeglase kuluga põhiliselt põlve-, puusa ja sõrmeliigeseid haarav artroos on kõige levinum liigesehaigus maailmas ja Eestis ning selle all kannatab kuni 20% täiskasvanud elanikkonnast. See tähendab Eesti kohta ligi 200 000 artroosihaige olemasolu. Elanikkonna vananemisega haigestumine pidevalt kasvab.

Reumafoorumil, kus osalesid nii arstid, tervisespetsialistid kui ka patsiendid, räägiti sellest, kuidas artroosi ravida ja hoida patsiente töövõimelisena.

Üritus toimus Eesti Reumaliidu, Eesti Reumatoloogia Seltsi ja Meditsiiniuudiste koostöös.

Reumafoorum 2019  Foto: Raul Mee
Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee