• 08.05.19, 15:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Videovestlust apteekriga peetakse keskmiselt 8 minutit

Benu virtuaalapteeki kasutavad valdavalt nooremad inimesed, kes uurivad lisainfot ravimite kasutamise, aga ka ühe või teise ravimi olemasolu kohta mõnes apteegis.
Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta.
  • Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta.
  • Foto: Scanpix / PantherMedia
Senine kogemus näitab, et videovestlus apteekriga kestab keskmiselt 8 minutit, aga vahel ka 10 minutit. See näitab Benu apteegiteenuste arendusjuht Maria Otsa sõnul inimeste soovi saada ajaliselt sundimatus ja privaatsest suhtlusest oma küsimustele põhjalikumaid vastuseid, saada soovitusi ja häid nõuandeid ka delikaatsematel teemadel, mida ei soovita apteegi tavakeskkonnas teiste kuuldes arutada. Teenuse vastu on huvi suurem pärastlõunastel aegadel, kui kiiremad toimetamised töö juures on tehtud, lisas Otsa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele