Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Videovestlust apteekriga peetakse keskmiselt 8 minutit

Benu virtuaalapteeki kasutavad valdavalt nooremad inimesed, kes uurivad lisainfot ravimite kasutamise, aga ka ühe või teise ravimi olemasolu kohta mõnes apteegis.

Apteekrilt küsitakse videovestluses tavaliselt nõu ravimite võtmise ja kõrvaltoimete kohta.  Foto: Scanpix / PantherMedia

Senine kogemus näitab, et videovestlus apteekriga kestab keskmiselt 8 minutit, aga vahel ka 10 minutit. See näitab Benu apteegiteenuste arendusjuht Maria Otsa sõnul inimeste soovi saada ajaliselt sundimatus ja privaatsest suhtlusest oma küsimustele põhjalikumaid vastuseid, saada soovitusi ja häid nõuandeid ka delikaatsematel teemadel, mida ei soovita apteegi tavakeskkonnas teiste kuuldes arutada. Teenuse vastu on huvi suurem pärastlõunastel aegadel, kui kiiremad toimetamised töö juures on tehtud, lisas Otsa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee