Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa nõukogu sai uue liikme

Kuna Eesti Haigekassa nõukogu liikme Peep Petersoni volituste tähtaeg on lõppenud, nimetati Eesti Ametiühingute Keskliidu ettepanekul ametisse uus nõukogu liige.

Peep Peterson (Eesti Ametiühingute Keskliidu juht) ja Jüri Lember (Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühingu aseesimees).  Foto: Raul Mee

Peep Petersoni asemele asub Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühingu aseesimees Jüri Lember. Tema volitused kestavad 9. maini 2022.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee