Kadi Heinsalu • 13 mai 2019 12:37
Jaga lugu:

GALERII: Silmakonverents piltides

Eelmisel nädalal toimus Ida-Tallinna Keskhaigla ja Meditsiiniuudiste koostöös konverents "Pilk silmale", kus lisaks sagedamate silmahaiguste käsitlusele süveneti ka näiteks autojuhtide silmakontrolli ja krooniliste haigustega kaasnevatesse silmamuredesse.

Silmakonverentsil ettekande teinud ITK arstid (vasakult): Inger Heleen Noor, Katrin Eerme, Mari Levin, Ülle Sadu, Kristel Harak, Delis Linntam, Reili Rebane. Pildil on ka ravimifirma Santen esindaja Pille Kink.  Foto: ÄP: Eiko Kink

Paaris ettekandes käsitleti ka (väike)laste silmaprobleeme ja konverentsi lõpetasid huvitavad juhtumid elust. Lisaks andis silmakirurgia resident Inger Heleen Noor ülevaate sagedamatest silmatraumadest ja nende kirurgilise ravi võimalustest.

Konverentsi sihtgrupp olid perearstid, õed, optometristid, farmatseudid. Ettekanded ilmuvad peagi ka konverentsi kodulehele.

Foto: ÄP: Eiko Kink
Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee