Siret Trull • 13 mai 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lember: loobumiskorraldusi mulle antud ei ole

TÜ Kliinikumi juhatuse esimees Priit Eelmäe ütles, et tulenevalt kliinikumi põhikirja muutusest tuleb kliinikumi nõukogu liikmel Margus Lemberil teha valik, millises ametis jätkata. Lember ütleb, et temale korraldust millestki loobuda antud ei ole.

Tartu Ülikooli meditsiinivaldkonna dekaan Margus Lember.  Foto: Andres Tennus

Postimees uuris TÜK juhatuse esimehelt Priit Eelmäelt kliinikujuhtide lepingute tähtajaliseks muutmise kohta ning esitas küsimuse Margus Lemberi kohta eraldi, tuues välja, et praegu, olles sisekliiniku juht ja samas ka kliinikumi nõukogu liige, on ta sisuliselt iseenda ülemuste ülemus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee