Meditsiiniuudised  • 29 aprill 2019 08:20
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Leht: Eelmäe hakkab kliinikute juhte välja vahetama

Saladused, korruptsioon, ringkaitse ja skandaalid. Suvel 2018 sai Tartu ülikooli kliinikumi nõukogul ligi kaks kümnendit kestnud riigist riigis küllalt.

TÜ Kliinikumi juhatuse esimees Priit Eelmäe  Foto: Meeli Küttim

Paljude üllatuseks vahetas nõukogu vana juhtkonna välja. Eesti meditsiinisüsteemi mammutit, 5844 töötajaga ja 240 miljoni eurose eelarvega haiglakontserni toodi saneerima Priit Eelmäe. Sõbralik, avatud ja muutusi lubav Eelmäe on tulnud väljastpoolt kliinikumi süsteemi. Mitte arst, vaid füsioterapeut. Ent kas ta jõud käib asutusest üle? Eelmäe räägib küll suurtest ideedest ja muutustest, kuid need ei tule pikka aega kliinikumi allasutusi juhtinud töötajate vastuhakuta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee