Meditsiiniuudised  • 14 mai 2019 10:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

GALERII: ITK tänas õdesid ja ämmaemandaid

Ida-Tallinna Keskhaigla õed ja ämmaemandad tänasid esmaspäeval kolleege tehtud hea töö eest ja tunnustasid tublimaid rahvusvahelise eriala päeva puhul.

Vasakult Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits, Tallinna abilinnapea Betina Beškina, ITK juhatuse liige Ene Halling, ITK juhatuse liige Ülle Rohi, Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus, ITK juhatuse liige Kersti Reinsalu ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ulla Preeden.  Foto: Raigo Pajula

Üritus toimus Hiltoni hotellis ja päeva juhtis Kalle Sepp.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee