Meditsiiniuudised  • 15 mai 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Lastehaigla kogub annetusi kaasaegse reanimobiili ostmiseks

Tallinna Lastehaigla Toetusfond alustas annetuskampaaniat „Reanimobiilita on elu võimatu“ uue lastereanimobiili soetamiseks Tallinna Lastehaiglale. Reanimobiili maksumus koos kõigi vajalike seadmetega on orienteeruvalt 200 000 eurot.

Kampaaniaga loodab Tallinna Lastehaigla koguda raha uue reanimobiili ostmiseks.  Foto: Tallinna Lastehaigla

„Reanimobiil on alati mõeldud kõige raskemas seisundis patsientide haiglasse transportimiseks, lastereanimobiili eripära seisneb selles, et transporditakse erinevas vanuses lapsi – alates sügavalt enneaegsetest beebidest kuni 18aastaste noorukiteni,“ selgitas Tallinna Lastehaigla anestesioloogia-intensiivraviosakonna juhataja dr Mari-Liis Ilmoja. „Meie jaoks on oluline, et Eesti lapsed saaksid parimat võimalikku ravi ning seetõttu peaks ka lastereanimobiil olema varustatud kõige kaasaegsema tehnoloogiaga. Reanimobiil peab väljakutseks valmis olema kogu aeg.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee