Meditsiiniuudised  • 20 mai 2019 06:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eile tähistati ülemaailmset perearstide päeva

Eile, 19. mail, tähistati ülemaailmset perearstide päeva, mis kandis tänavu tunnuslauset “Family doctors – caring for you for the whole of your life”.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Le Vallikivi sõnul on perearstidel unikaalne roll inimese eluteel.  Foto: Raul Mee

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esimees Le Vallikivi nentis, et kogu maailmas rõhutatakse perearstide unikaalset rolli pakkuda arstiabi sünnist surmani. „Perearsti töö on kõige põnevam, mitmekesisem ja toredam töö maailmas,“ sõnas Vallikivi. „Perearstidel on võimalus tegeleda oma patsientidega juba enne nende sündi, kui neist on olemas vaid mõte nende ema ja isa peas, jälgida laste inimeseks kasvamist, olla olemas täiskasvanueas, mil kunagisel maimikul on juba endalgi lapsed, toetada ja aidata ka vanavanema ja vaarvanema eas, kui abivajadus on kõige suurem – ja seda kogu elukaare mitmekesisuses, mitte ainult hädade ja haiguste, vaid ka väikeste võitude, eneseületamiste, rõõmude ja terviseotsimiste korral,“ rääkis Vallikivi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee