Meditsiiniuudised  • 23 mai 2019 12:32
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õdede liit selgitas sotsiaalministrile õdede suurema rolli vajalikkust

Eesti Õdede Liidu juhatus kohtus eile sotsiaalminister Tanel Kiigega, et tutvustada õdede ideid ja algatusi tervishoiusüsteemi parendamiseks.

Õed soovivad tervishoiusüsteemis suuremat rolli ja vastutust.  Foto: PantherMedia

„Tervishoiusüsteemis ei ole kunagi piisavalt vahendeid ning seetõttu on oluline olemasoleva ressursi maksimaalne rakendamine. Oleme viimasel kahel aastal algatanud mitmeid uusi ettevõtmisi, kus õe rolli ja vastutuse suurendamisega tervishoiusüsteemis saab pakkuda patsientidele senisest enam teenuseid üle Eesti ja vähendada ravijärjekordi,” selgitas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee