Meditsiiniuudised  • 27 mai 2019 10:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuues Gedeon Richteril stipendium ootab proviisoriõppe tudengite töid

Gedeon Richter Eesti ja Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts kuulutasid välja järjekordse stipendiumi Tartu Ülikooli proviisoriõppe üliõpilaste teadustegevuse toetuseks. 1000-eurone stipendium makstakse detsembris 2019 välja Peep Veski stipendiumifondist.

Daisy Volmer ja István Bán lepingule alla kirjutamas.  Foto: Heikki Sal-Saller

Gedeon Richter Eesti juht István Bán loodab, et iga aastaga suurenenud kandidaatide arv kasvab ka nüüd ja Eesti Akadeemilise Farmaatsia Seltsi juhatuse esimees Daisy Volmer innustab üliõpilasi otsima seda üht molekuli, mis aitab leiutada ravimi tervisehädade leevenduseks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee