Siret Trull • 31 mai 2019 10:04
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pildid: geneeriliste ravimite konverents

Geneeriline ravim on sama tõhus, ohutu ja kvaliteetne kui originaalravim, tõdeti eilsel Meditsiiniuudiste ja Eesti Proviisorite Koja ühiskonverentsil.

Ravimiameti ravimiohutuse osakonna juhataja Ott Laius selgitas, kas ka odav ravim saab olla hea.  Foto: Raul Mee

Hoolimata sellest, et nõuded geneeriliste ravimite ja biosimilaride tootmisele on karmid, leidub nii arstide kui ka patsientide seas neid, kes koopiaravimites kahtlevad. Eilsel konverentsil otsiti vastust sagedamini esile kerkivatele küsimustele: millised on erinevused geneerilise ravimi ja originaalravimi vahel, kas odav ravim saab olla hea, kas hoolimata samast toimeainest võib olla ravimi mõjus erinevusi?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee