Kadi Heinsalu • 3 juuni 2019 10:54
Jaga lugu:

Meditsiin 2020 konverentsi 10 aastat

Detsembris toimub juba 10. aastat ettevaatav konverents, tänavu Meditsiin 2020 nime all. Juubelihõngulise konverentsi eel on hea tagasi vaadata kõige esimesele konverentsile piltides.

Foto: Julia-Maria Linna

10 aastaga on laval tervishoiuliidrite poolt maha peetud umbes 100 ettekannet. Oleme kuulnud esinemas 4 sotsiaalministrit – tänavu kuuleme viiendat, Tanel Kiike. Esimesel konverentsil aastal 2010 lõpus oli minister Hanno Pevkur. Arstide liitu juhtis doktor Andrus Mäesalu. Eraarstide nimel rääkis Ivo Saarma.

Kõik need aastad on abiks modereerimisel olnud alati muhe ja heatahtlik psühhiaater Jüri Ennet.

Meie konverentside kuulajaskond on samuti olnud esmaklassiline. Publiku hulgast tuleb palju küsimusi ja tihti kujunevad diskussioonid saalist kaasahaaravaks ja elavaks.

Umbes 8 aastat tagasi hakkasime sellel konverentsil välja hõikama ka aasta meditsiinimõjutaja nime. Tänavusel juubeliüritusel oleme palunud kõik meditsiinimõjutajad vestlusringi, et arutada koos Eesti meditsiini murekohti. Muidugi on nende sekka oodatud meditsiinimõjutaja 2019, kelle meie lugejad valivad välja aasta lõpus.

Vaata esimese konverentsi pilte:

Foto: Julia-Maria Linna
Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee