Meditsiiniuudised  • 10 juuni 2019 06:12
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soodustusega väljastatud ravimite retseptide arv vähenes 3,6%

Tänavu esimeses kvartalis käideldi üldapteekides 2,54 miljonit retsepti, millest 84% moodustasid soodustusega väljastatavate ravimite retseptid.

Üldapteekides kasvas nii käsimüügi- kui retseptiravimite käive.   Foto: Raul Mee

Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga vähenes soodustusega väljastatud ravimite retseptide arv 3,6%, aga soodustusega väljastatud ravimite käive jäi samale tasemele. Samas patsiendi poolt tasutud osa vähenes 4% ja haigekassa poolt tasutud osa suurenes 3%, selgub ravimiameti statistikast.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee