Meditsiiniuudised  • 5 juuni 2019 06:03
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ida-Viru Keskhaigla liitus üleriigilise digiregistratuuriga

Alates eilsest on patsientidel võimalik Ida-Viru Keskhaigla (IVKH) eriarstide aegu reserveerida, tühistada ja muuta üleriigilise digiregistratuuri kaudu.

Man typing on laptop computer  Foto: Scanpix / Panthermedia

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) hallatavasse patsiendiinfoportaali www.digilugu.ee on üles laetud IVKH eriarstide ja iseseisvaid vastuvõtte teostavate õdede ajakavad alates 28. juunist tavapäraselt kuni neli kuud ette.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee