Meditsiiniuudised  • 12 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonnas on tänavu 310 lõpetajat

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna lõpetab tänavu 310 inimest üheksalt õppekavalt, mis on veidi rohkem kui eelnevatel aastatel.

4. juunil tegid arstitudengid lõpueksami, mis võttis kokku kogu kliinilise õppe jooksul omandatud teadmised.  Foto: Karl Oliver Tomson

17. juunil saavad lõputunnistuse 139 arstiteaduse, 29 hambaarstiteaduse ja 25 proviisori integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppekava tudengit. Samuti lõpetab 15 rahvatervishoiu ja 14 õenduse magistriõppekava üliõpilast.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee