Meditsiiniuudised  • 14 juuni 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Homme toimub LTKHs perepäev

Laupäeval, 15. juunil on kõik huvilised oodatud Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) perepäevale, mis toimub aadressil Paldiski mnt 68 asuva haiglahoone ees muruplatsil.

Perepäeval saab mõõta tervisenäitajaid.  Foto: PantherMedia

Lääne-Tallinna Keskhaigla arstid-õed koos Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilastega jagavad praktilisi ja suvehooajaks kasulikke soovitusi tervise hoidmiseks ja tugevdamiseks. Kohapeal saab mõõta tervisenäitajaid: veresuhkur, vererõhk, kehakompositsioon (rasvaprotsent, lihasmass, luustiku mass jms).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee