Meditsiiniuudised  • 14 juuni 2019 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riiki lüpsnud perearstid praktiseerivad edasi

Perearstid aitasid patsientidel riigikassast veerand miljonit eurot välja petta. See asjaolu ei takista neid tohtritena edasi tegutsemast, kirjutab tänane Postimees.

Arstid nõustusid kuritegusid toime panema 50–200 euro eest ühe korra pealt.   Foto: PantherMedia

Lõuna ringkonnaprokurör Allar Nisu ütleb, et altkäemaksujuhtumiga oli seotud ligemale 40 inimest Jõgeva vallast.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee