Meditsiiniuudised  • 18 juuni 2019 04:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sotsiaalministeerium otsib strateegilisi partnereid

Sotsiaalministeerium alustab 3. juulist strateegiliste partnerite kaasamisega ministeeriumi tegevustesse. Strateegilisi partnereid valitakse esimest korda ja kuni nelja-aastaseks perioodiks, varem rahastati koostööpartnerite olulisi tegevusi hasartmängumaksu nõukogu kaudu vaid kuni üheks aastaks. Strateegilise partnerluse eelarve 2020 a. on 3,8 mln eurot.

Sotsiaalministeeriumi sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse sõnul aitab partnerite kaasamine saavutada riigi pikaajalisi eesmärke.  Foto: Eiko Kink

„Oleme iga-aastaselt hasartmängumaksu nõukogu kaudu toetanud väga erinevaid projekte, kuid alates sellest aastast keskendume eelkõige pikaajalisele strateegilisele partnerlusele. Leiame ministeeriumile olulistes valdkondades kindlad organisatsioonid, eelistatult oma teemades lugupeetud eestvedajad ja nende võrgustikud, kellega lepime kokku eesmärgid, oodatavad tulemused ja rahastuse kuni neljaks aastaks,“ ütles sotsiaalala asekantsler Rait Kuuse. „Nii on ühiselt võimalik saavutada riigi pikaajalisi eesmärke ja tagada maksumaksja raha otstarbekas kasutamine. Ka partnerid saavad kindluse ega pea mõtlema lühiajaliste projektide võtmes.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee