Meditsiiniuudised  • 18 juuni 2019 08:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Confido omandab laserravikeskuse Vitaclinika

Confido Healthcare Group sõlmis täna lepingu 92,5%-lise osaluse ostuks Eesti juhtivas laserravikeskuses Vitaclinika, mille tulemusel hakkab ettevõte pakkuma ligikaudu sadat laserravi teenust kaheksal meditsiinierialal.

Confido Meditsiinikeskuse juhataja Kadi Lamboti sõnul aitab Vitaclinica ost täiendada Confido senist teenusevalikut.   Foto: Andras Kralla

Confido Meditsiinikeskuse juhataja Kadi Lamboti sõnul on Vitaclinika ost oluline samm ettevõtte teenuseportfelli laiendamisel, et pakkuda oma patsientidele aina laiapõhjalisemat arstiabi ja nõustamist. „Suure kogemusega Vitaclinika on Eestis omal alal tipptegija ning täiendab hästi Confido senist teenusevalikut meie jaoks uue valdkonnaga,“ sõnas Lambot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee