Meditsiiniuudised  • 20 juuni 2019 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartu Ülikooli sisehaiguste residentuuriprogramm läbib välishindamise, esmased hinnangud on positiivsed

Tartu Ülikooli sisehaiguste residentuuriprogramm läbis välishindamise. Lõplikud tulemused selguvad sügisel, kuid esmase tagasiside põhjal hinnati sisehaiguste residentuuriprogrammi korraldus väga heaks ning see vastab Euroopa Liidu direktiivile, olles võrdväärne teistes Euroopa Liidu riikides toimuva väljaõppega.

Eesti residentuuri ühe tugeva küljena toodi välja residentide väga heal tasemel töötasu, mis on võrreldav residentuuri lõpetanud eriarstide omaga.   Foto: PantherMedia

Nagu eelmistel õppeaastatel, toimub ka tänavu Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprogrammide välishindamine, et tagada programmide vastavus rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee