Siret Trull • 28 juuni 2019 12:18
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH apteegitülist: kohtuvaidluse põhiküsimus on lahendatud

Nädal tagasi andsid Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Terve Pere Apteek ühiselt teada, et vaidlused apteegipinna üle on lõppenud ning apteegipidaja kolis haigla ruumidest välja. Samas on vaidlused kohtus endiselt pooleli.

Harju maakohus otsustas maikuus, et Apotheka ehk Terve Pere Apteek OÜ peab PERHi valdustest välja kolima ning maksma haiglale hüvitiseks 711 100 eurot. Ühtlasi nähti ette, et alates 14. maist peab ärimees Margus Linnamäele kuuluv Terve Pere Apteek maksma PERHile hüvitiseks 1207,30 eurot päevas kuni valduste üleandmiseni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee