Meditsiiniuudised  • 4 juuli 2019 08:23
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lember pani Kiigele südamele residentuuri rahastamise küsimuse

TÜ meditsiinivaldkonna dekaan Margus Lember rõhutas sotsiaalminister Tanel Kiigega kohtudes residentuuri rahastamise kaasajastamise vajadust. Kuigi residentide palk on kasvanud, on ülikoolile teoreetilise õppe korraldamiseks eraldatav summa püsinud muutumatuna ligi kümme aastat.

Prof Margus Lember.  Foto: Andres Tennus/Tartu Ülikool

Sotsiaalminister Tanel Kiik külastas dekaan Margus Lemberi kutsel 2. juulil Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonda, et arutada meditsiinihariduse ja arstiteadusega seonduvat. Eraldi pöörati kohtumisel tähelepanu residentuuri korraldusele ja eriarstide järelkasvule.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee